Zapowiedź: II urodziny Prolog9

Szybko ten czas leci. Nadeszła druga rocznica rozpoczęcia działania bydgoskiego multitapu Prolog9. Powstał jako jeden z pierwszych na lokalnej scenie kraftowej i ostał się do dziś, co czyni go najstarszym rzemieślniczym lokalem w mieście. Poniżej co nieco o jubileuszowych obchodach.

Z okazji urodzin pub będzie świętował aż 4 dni – od czwartku (15 grudnia), do niedzieli (18 grudnia). Na każdy dzień imprezy przygotowano inne atrakcje:

Czwartkowy before, upłynie pod znakiem kranoprzejęcia przez Browar Bazyliszek. Pozycje piw na kranach wybrano w facebookowym plebiscycie. Szczegółowa lista na FP Prolog9. Premierą dnia będzie bazyliszkowe Vermont IPA. Piątek i sobota to już pełnoprawne świętowanie. Pojawi się między innymi tort lodowo – piwny, przygotowany przez Bistro Katarynka. Obecny będzie także urodzinowy burger skomponowany przez Zaułek 20 oraz dedykowane kanapki z Bułapki. Wśród piw, które zagoszczą na kranach warto wyróżnić Hypnopompę z Omnipollo i Even More Jesus z Evil Twin. Na niedzielę przewidziano wspólny tasting kawowo – piwny z kawiarnią PO CO.

Oczywiście pojawię się na miejscu, a relacja z wydarzeń zamieszczona zostanie na blogu.


Wykorzystana grafika pochodzi ze FB multitapu Prolog9